Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak długo będę czekać na dostawę zamówionego towaru?

Jak długo będę czekać na dostawę zamówionego towaru?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie. Składa się na to kilka czynników a bardzo dużo zależy od wybranej przez Klienta opcji dostawy.

Jako sklep z dużym doświadczeniem, dysponujący zapleczem logistycznym, umowami z przewoźnikami i przede wszystkim oferujący produkty będące na stanie magazynowym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysyłkę w czasie do 24h w dni robocze.

Przesyłki kurierskie, do paczkomatów, listy polecone priorytetowe i paczki priorytetowe Poczty Polskiej dostarczane są w czasie od 24 do 48 godzin w dni robocze. Opóźnienia są sporadyczne i mogą występować w okresach świątecznych i wakacyjnym dlatego w tym czasie odradzamy zakupy na "ostatnią chwilę".

Dostarczenie zwykłych przesyłek a w szczególności listów nierejestrowanych w tym priorytetowych może trwać nawet do kilku dni.

Listy nierejestrowane nie są ewidencjonowane i Poczta Polska nie ponosi odpowiedzialności w przypadku ich niedostarczenia do adresata. Nadawca jak i odbiorca nie ma możliwości reklamowania listu w przypadku jego zagubienia jak i kradzieży zawartości.

Takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko ale uprzedzamy o istnieniu takiego ryzyka ponieważ w przypadku zaistnienia takiej sytuacji nie ma możliwości ustalenia tego kto ponosi odpowiedzialność za niedostarczony lub niekompletny list. Zwalnia to nadawcę z konieczności jego ponownego nadania z powodu braku dowodów na jego niedostarczenie lub kradzież zawartości.

pixelpixel