Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gitary

( ilość produktów: 115 )

Dział gitarowy w sklepie muzycznym to miejsce w którym historia spotyka się z teraźniejszością.

Od gitar klasycznych, które przypominają nam o korzeniach tego instrumentu wywodzącego się z Hiszpanii, po gitary elektryczne, które symbolizują ewolucję muzyki rockowej i popu.

Gitary basowe, niezbędne w każdym muzycznym bandzie, również znajdują tu swoje miejsce. Wśród nich są modele, które przypominają o takich legendach basu jak Jaco Pastorius, James Jamerson, Stanley Clarke czy Victor Wooten.

W sklepie możesz znaleźć gitary akustyczne, elektroakustyczne i elektryczne zarówno uznanych producentów jaki i tych, którzy dopiero od niedawna starają się zaistnieć na muzycznym rynku, odpowiadając na ciągłe zapotrzebowanie na niedrogie ale dobrze wykonane instrumenty, potwierdzając ich niezwykłą, niegasnącą popularność.

Gitara jest nie tylko idealnym instrumentem do rozpoczęcia nauki gry i przygody z muzyką, ale oferuje również nieograniczone możliwości dla bardzo zaawansowanych muzyków, to sprawia, że ciągle jest najbardziej uniwersalna i popularna, światowy Numer JEDEN - a jej pozycja pozostaje niezagrożona.

pixelpixel