Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gitary Basowe

( ilość produktów: 13 )

Dział Gitary Basowe to miejsce, które pulsując rytmem basu, przyciąga zarówno początkujących basistów, jak i doświadczonych muzyków. To tutaj, wśród instrumentów, basiści szukają swojego unikalnego tonu i barwy, które pozwolą  stworzyć solidne fundamenty dla każdej kompozycji muzycznej.

Gitara basowa, jaką znamy dzisiaj, to owoc wizji Leo Fendera, legendy świata muzyki. Jego model Precision Bass, zaprojektowany w latach pięćdziesiątych XX wieku, zrewolucjonizował muzykę, wprowadzając nowy, potężny dźwięk. Ta konstrukcja, choć ma już ponad siedem dekad, wciąż jest rozwijana i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Pomysł na gitary basowe narodził się z potrzeby. Kontrabasy, choć piękne w swoim brzmieniu, nie były w stanie konkurować z głośnością nowych, elektrycznych gitar. Gitara basowa przyszła z pomocą, dostarczając mocnego, niskiego tonu, który mógł równać się z gitarą elektryczną, a jednocześnie stanowić solidne podłoże dla całego zespołu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo gitary basowe od znanych producentów, takich jak Squier by Fender, Epiphone czy Cort. Instrumenty staramy się dokładnie opisywać z informacjami o materiałach z których zostały wykonane oraz specyfikacją techniczną.

Dział Gitary Basowe to nie tylko miejsce, gdzie można kupić instrument. To także przestrzeń wypełniona informacjami o gitarach basowych, miejsce, które inspiruje, edukuje i pomaga basiście w wyborze idealnego instrumentu. To tutaj, wśród dźwięków basu, zaczyna się muzyczna podróż.

pixelpixel