Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program lojalnościowy

Szanowni Państwo, staramy by nasi klienci byli nie tylko zadowoleni z zakupionych towarów, jakości obsługi i szybkości realizacji zamówienia ale by również każdą sfinalizowaną transakcję uhonorować przyznaniem punktów w naszym programie lojalnościowym.

Wyszliśmy z założenia, że nie jest ważne czy system przyzna setne części punktu czy będą to tysiące punktów (przelicznik jaki ustawiliśmy to 1% wartości zkupów) ale to na co te punkty można wymienić i czy ta wymiana jest opłacalna (jest wiele programów w których wartość produktów jest sztucznie zawyżana).

Naszym celem jest to by większość produktów oferowanych w programie lojalnościowym miała możliwie niską, w stosunku do ceny w złotych, wartość punktową i były wśród nich również produkty unikatowe nie zawsze osiągalne w sprzedaży detalicznej.

Prosimy nie zrazić się skromną, na razie, ofertą produktów oferowanych za punkty. Jesteśmy na etapie tworzenia od nowa bazy produktów i wyszukiwania atrakcyjnych oraz unikatowych propozycji u naszych kontrahentów.

pixelpixel