Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MS-System

( ilość produktów: 3 )

 

 

Harmonijki diatoniczne czyli harmonijki bluesowe.


Najlepsze harmonijki wykorzystywane zarówno przez profesjonalnych muzyków jak i amatorów. Diatoniczne harmonijki ustne Hohnera znakomicie przemawiają dzięki szybkiej reakcji i optymalnej tonalnej charakterystyce.

 

Harmonijki, zbudowane wedle systemu Richtera umożliwiają wydobycie pojedynczych dźwięków z 10 niepodzielonych kanałów (na wydechu i na wdechu). Zwyczajowo nazywane “harmonijkami bluesowymi" - bardzo wygodne jako instrumenty solowe w muzyce bluesowej, rocku, country czy folku. Faktem jest, że pojedyńcze stroiki pozwalają na podciągnięcia i wprawny muzyk może tworzyć typowy, zawodzący bluesowy ton, jak również uzupełnieniać brakujące w skali instrumentu półtony i tony.

 

 

 

 

Harmonijki ustne Richter MS System

     
           
Wygodne harmonijki dla profesjonalistów i amatorów.Skrót MS oznacza System Modułowy, jest to projekt Hohnera dotyczący pewnej koncepcji budowy harmonijek. Instrumenty w systemie MS korzystają z innowacji, która wzbogaca własciwości gry i znacząco ułatwiają konserwację a także obsługę. Wszystkie części (grzebień, stroiki i pokrywy) w systemie MS mogą być łączone oddzielnie. Proste połączenia na śruby umożliwiają dogodny montaż i demontaż. Ta koncepcja daje muzykom możliwość na dostosowanie instrumentu swoim indywidualnym wymaganiom.

pixelpixel